هوشیار باشیم ... تلاش دشمنان ایـــران برای تداوم استبداد در ایــران
در مقطعی از تاریخ ،که جمهوری اسلامی در حداقل میزان مشروعیت خود چه در داخل و چه در خارج از کشور قرار گرفته است ؛ و نیروهای مبارز واقعی و آزادیخواهان نیز با افزایش فعالیتهای خود ، ترس را بر دایره حکومت حاکم کرده اند ؛ شاهد فعالیتهای کشورهای قدرتمندِ مداخله گر در تاریخ معاصر کشورمان و نیز مزدوران و حقوق بگیران آنها در اقصی نقاط دنیا ،برای نجات رژیم فاسد اسلامی هستیم .

فراموش نخواهیم کرد ، رهبران کلابهایی که روزی در گوادلوپ ، تصمیم بر سرنگونی نظام پادشاهی در کشورمان گرفتند ؛ امروز نیز از قدرت گرفتن و محبوبیت نیروهای آزادیخواه و در راس آن رضا پهلوی و شورای ملی ایران ، در داخل کشور هراسان بوده و به هر قیمتی ، برای نگهداری از رژیم جمهوری اسلامی ، بعنوان حکومتی پر سود برای آنها در منطقه خاورمیانه ، کمر همت بسته اند!

و این مهم را نیز به خوبی می دانیم که این بازیگردانان سیاست جهانی  که خود نظام پادشاهی را در ایران برچیدند ، به این راحتی اجازه بازگشت آن را به ایران بعنوان تضمین کننده یکپارچگی و ایجاد وحدت و عامل پیشرفت در ملت ایران ، نخواهند داد مگر اینکه در برابر خواسته ملتی هوشیار و آگاه ومصمم قرار گیرند .

تجربه مصر و آگاهی و بیداری سریع مردم آن در پی تحولات یک سال گذشته و جلوگیری از برپایی نسخه دیگری از جمهوری اسلامی در منطقه ، برای بهره برداری های مادی و معنوی بعدی از این موضوع به سود کارتل های سیاسی و اقتصادی انگلومریک (واژه ای خود ساخته برای مداخله گران در امور دیگر کشورهای جهان ! ) ؛ این نوید را به مردم ایران می دهد که هرچند دیر و بعد ازگذشت 34 سال حکومت تحمیلی بر میهنمان ، می شود امروز نیز شروع نمود و بر خلاف برنامه ریزیهای این کارگردانان سیاست جهانی عمل کرد و با چنگ و دندان از منافع ملی و سرنوشت میهنمان ایران دفاع نمود .

 در این میان ،هم میهنان در گذر زمان و کسب تجربه از اوضاع کشورهای دمکراتیک ، متوجه شده اند که تنها با پیگیری موضوع سکولاریسم ،خواهیم توانست به دمکراسی واقعی برسیم و شاید لازم باشد برای برقراری سکولاریسم در میهنمان که در نهایت دمکراسی واقعی را به ما ارمغان خواهد داد ، از دورانی ناخواسته و پر از رنج و خون و آشوب ایجاد شده از سوی عوامل خارجی و مزدوران داخلی آنها ، گذر کنیم ؛ همانطور که انتظار می رود در روزهای آینده ، کشور مصر نیز در صورت ادامه همبستگی نیروهای سکولار از چپ و راست گرفته تا کمونیست و راست افراطی ، به آن برسند ؛ البته، اگر فریب خدعه و ناله های دروغین و فریاد وا حقوق بشرای کشورهای ذینفع و برنامه شکست خورده را نخورند.
 
انتظار می رود کنشگران و فعالان عرصه سیاسی و اجتماعی ایران عزیزمان ،با نگاهی ژرف به اتفاقات پیرامون و عمل و عکس العمل قدرتهای جهانی ومشاهده تفاوت آنها در رفتار با موضوعات مشابه ، بیشتر از قبل در آگاه سازی مردم عادی و بخصوص جوانان میهنمان که همواره طعمه تبلیغات مسموم نظام و حامیان پشت پرده اش بوده اند ،کوشا باشند و از هر فرصتی برای آگاه سازی آنها استفاده کنند .

باید تلاش کنیم تا ایران آینده ، محلی برای تکرار تجربه های اشتباه گذشته تاریخ خود و دیگر کشورها نباشد .

ایران آینده بایستی برآیندی از شعور و فرهنگ ملتی باشد که میراث دار اولین منشور حقوق بشر بنام منشور کورش و خواستگاه اولین آئین انسانی و زندگی ساز بنام آئین زرتشت است .

به امید روزی که ملت ایران بتوانند با پا فشاری و ایستادگی در مورد خواسته های خود ، دنیا را به قبول آنها وادار کنند و به دنیا اثبات کنند که یک حکومت بر پایه سکولاریسم و دمکراسی ، بیشتر به سود جهان و امنیت سیاسی و اقتصادی آن است تا یک حکومت نامشروع مستبد که هر روز با روش و موضوعی ماجراجویانه ، مردم جهان را به چالش می کشد .
 
آنچه که باید مورد تاکید قرار گیرد ، رهایی از آفت بی تفاوتی نسبت به مسائل تاثیرگذار در سرنوشت ملت و کشور و نا امیدی از مبحث نجات و آزادی است . بی تفاوتی و نا امیدی مردم می تواند نقش بزرگترین دشمن را برای ایران و ایرانی بازی کند و با القاء موضوع عدم حضور مردم در میدان ، این فرصت را به فرصت طلبان داخلی و خارجی برای اجرای سیاستهای ضد ایرانی ایجاد کند تا نقشه های شوم خود را از ثبات نظام فاسد تا تجزیه ایران ، به اجرا بگذارند .

بنظر می رسد که ماههای آینده برای ایران و آینده آن ،بسیار سرنوشت ساز باشد .

 لذا برماست که آگاهانه و با هوشیاری و تیز بینی ،مسائل منطقه و کشورمان را رصد کنیم ، امید به پیروزی و رهایی را بیشتر از پیش به هم میهنان منتقل کنیم و در آگاهی رسانی به مردم عادی سهیم باشیم ،از فرصتهای کوچک ، نهایت استفاده را بکنیم و با سازماندهی گروههای کوچکی از همفکران ، آماده روز رستاخیز نهایی باشیم . که آن روز مطمئنن دیر نیست !

همایون نادری فر
29 امرداد 2572 ایرانی


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر