آگاهی مردم ، گامی به سوی جلب حمایت قاطع از شورای ملیامروز مهمترین وظیفه ما ،آگاه سازی مردمان کشورعزیزمان ایران از واقعیات و اتفاقات روز است . مردمی که سالهاست زیر تبلیغات مسموم جمهوری اسلامی و بایکوت خبری آن و همچنین بمباران خبری شبکه های اطلاع رسانی خارجی حامی بقای این رژیم و ایادی آنها ، قرار دارند و
همانطور که می بینیم ، در روزهای اخیر بر حجم این حملات افزوده شده است .

امروز باید تنها به خاطر ایران و باز فقط برای ایران متحد شویم و این حکومت بحران زا (در داخل و خارج از کشور) را برکنار کرده و نظامی دمکراتیک در کشور، با رای و خواست مردم برقرارسازیم .

اعلام فراخوان برای تشکیل شورای ملی در روزهای نزدیک آینده ، تیری خواهد بود بر پیکر نیمه جان حکومت جمهوری اسلامی ایران.

از تک تک ایرانیان میهن دوست انتظار می رود ، حمایت قاطع خود را از شورای ملی و برنامه های آن اعلام و با دفاع از آن در مقابل همه بدخواهان داخلی و خارجی ، نقشی را در آزادی و رهایی کشور عزیزمان ایران ،ایفا کنند .

پاینده ایران و ملت ایران

همایون نادری فر
7/7/2012

۱ نظر:

 1. " دادگاه ویژه روحانیت مایه ننگ و شرمساری هر ایرانی است. "

  اگر کاپیتولاسیوم که به واسطه وحشیگری و اعمال تروریستی مسلمانان و آخوندها به وجود آمد و مایه تبعیض بین ایرانیان و خارجیها بود، دادگاه ویژه روحانیت مایه تبعیض بین آخوندها و ایرانیان است.

  http://www.radiofarda.com/content/f4_rahrovan_mehr_kin_us_iran_relations_part_eight/2257084.html

  مردم ایران میخواهند بدانند نتیجه دادگاه تجاوز آیت الله بهجت به زن و دختر و عروس خادم مسجد چه شد؟ و یا نتیجه تجاوز یک روحانی به یک پسر جوان بسیجی که در اینترنت پخش شد به کجا رسید؟ و یا آمار هزاران مورد دیگر از تعرض روحانیت به حقوق مردم چه بوده است؟
  مگر محمد و علی دادگاه ویژه روحانیت داشتند؟
  آیا این دادگاه جز سرپوش و سانسور جرائم جنایی و حقوقی روحانیت نیست؟

  اسلام = تروریسم
  مسلمان = تروریست

  " کوروش فردوسی "

  پاسخحذف