آیا واقعا ماجراجویی اتمی رژیم پایان یافت ؟!


هم میهنان و دوستان عزیز
!
با نگاهی به عکسهای مربوط به پلمپ و بازرسی مستقیم تاسیسات غنی سازی اتمی ، و تماس با دستگاههای مورد ادعا ،سئوالی برای من پیش می آید چرا بازرسان و کارکنان این مراکز در حال کار کردن بر روی این دستگاهها ، لباس محافظ در برابر تشعشعات اتمی ،بر تن ندارند !
 آیا این دستگاهها قبلا در مسیر غنی سازی بوده و به کار گرفته شده اند و یا نه ؟!
و اگر این دستگاهها نو هستند و قبلا استفاده نشده اند ،پس صدها کیلوگرم اورانیوم غنی شده 5 و 20 درصد از کجا به دست آمده است ؟!
 و اصلا آیا همه این دستگاهها در دسترس بازرسان بودند و یا اینکه دستگاههای اصلی ،در زیر زمین و جاهای دیگر پنهان است ؟!
تا جایی که منِ کم دانش در مورد طول عمر مواد رادیو اکتیو و تشعشعات آن و نیز پروسه خطرناک آن می دانم ، حتی بعد از گذشت سالها ،تشعشعات مضر اتمی از دستگاههای درگیر در این کار ، قابل مشاهده و ثبت است !

آیا جمهوری اسلامی و عوامل خریداری شده خارجی آن ! اینبار در یک اتحاد شوم دیگر ، به دنبال فریبی بزرگ هم برای مردم ایران و هم برای افکار عمومی جهانی، هستند !!! ؟
در ضمن به نظر می رسد استفاده از ماسک از سوی افراد ایرانی در این عکسها ، به خاطر عدم امکان شناسایی آنها بوده است و نه حفاظت و ایمنی !

(( بار دیگر تاکید میکنم که در مورد موضوع اتمی دانش چندانی ندارم و صرفا با توجه به نوشته ها و اخباری که در این مورد خوانده ام ، این سئوال و ابهام برایم پیش آمده است و در نهایت این بد بینی را باید در عملکرد گذشته و حال رژیم و سیاست بازیهای غرب و شرق جستجو کرد ؛ البته اگر شک و شبهه و نظر من  وارد نباشد !! ))

همایون نادری فر
21 ژانویه 2014

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر