پرچم ما ، میهن ماابتدا باید درود بفرستیم به تک تک مبارزینی که در ۳۷ سال گذشته ، هرگز در مورد پرچم سه رنگ شیر و خورشید نشان ایران ، وارد مذاکره و تلاش برای خوش آمدن گروه یا دسته و ... بر نیامدند و همواره این نماد ملی را پاس داشته و در برافراشتن آن در هر موقعیت و زمانی چه در داخل ایران و چه در خارج ایران ، از هیچ تلاشی فرو گذار نکردند .
امروز اگر کمپین یا تلاشی مضاعف از سوی هر گروه و فردی ،به دور از منافع شخصی و گروهی، برای این مهم صورت می پذیرد جای سپاس و همراهی دارد و امید که این تلاشها و تبلیغات گسترده ، در عمل نیز بتواند در جامعه سیاسی ایران و جهان ، تاثیر گذار باشد که در غیر این صورت ، باید گوشزد کرد که این کمپین ۳۷ سال است توسط تک تک مبارزین واقعی برگذار شده و ادامه دارد .

انتظاری که از کمپین یا تلاشهای اینچنینی می رود این است که :

- در شناساندن تاریخچه پرچم ملی شیر و خورشید نشان به خصوص برای مردم راخل ایران و مخصوصا جوانان و نوجوانان به نحو مقتضی بکوشند .
- معرفی پرچم ملی سه رنگ شیر و خورشید نشان بعنوان نماد اتحاد اپوزیسیون برانداز 
- اپوزیسیون برانداز بخوبی می داند که هر گروه و سازمانی و فردی که با این پرچم به هر بهانه ای مخالفت می کند ، هرگز نمی تواند در صف مبارزان برانداز و حتی مخالفین بی عمل طرفدار سرنگونی رژیم قرار گیرد . بنابراین فرصتی است برای شناسایی مدعیان مخالفت با رژیم در رده براندازای یا اصلاح طلبی. بنابراین از همه سازمانها و گروههای حاضر در اپوزیسیون درخواست شود تا نظر شفاف و صریح خود را در مورد این پرچم ملی بیان نمایند .
- در کشورهای مختلف و شهرهای مختلف جهان به مناسبت عید نوروزی که در پیش داریم ، همواره مجوزهایی از سوی شهرداریها برای برافراشتن پرچم ملی هر کشوری در روز ملی آن داده می شود ، بنابراین فعالان این کمپین از هم اکنون و قبل از اقدام دوستداران جمهوری اسلامی و مزدوران پراکنده آن در اقصی نقاط جهان ، اقدام به اخذ مجوز لازم برای برافراشته کردن پرچم ملی ایران نمایند .
- سربرگهای تمامی نامه ها و بیانیه ها از سوی افراد و سازمانهای سرنگونی طلب جدای از آرم سازمانی و لوگوهای اختصاصی ، از این پس مزین به پرچم سه رنگ شیر و خورشید نشان ایران گردد .
- فعالان عرصه اینترنت و کامپیوتر با هدف مشخص معرفی پرچم شیر و خورشید نشان در تمامی سایتها و جستجوهای اینترنتی ، نقشه ها، نمادها ، معرفی ها و ...تمام تلاش خود را به کار گیرند .
- تمامی مبارزین با رژیم فاشیستی جمهوری اسلامی ، برای نشان دادن خط سیاسی خود که همانا سرنگونی رژیم می باشد در تمامی سایتهای شخصی ، وبلاگها و شبکه های اجتماعی ،به نحو روشن و برجسته از پرچم شیر و خورشید نشان ایران استفاده نمایند .
- و تمامی تلاشها برای منفور نشان دادن پرچم رژیم جمهوری اسلامی و آگاهی رسانی بر اینکه این پرچم نماد رژیم است و نه نماد ملی ، انجام گیرد ، تا حدی که هر ایرانی از اینکه آن را به دست بگیرد و یا از آن طرفداری کند ، خجالت بکشد .

به امید «ما» شدن همه «من » ها در راه مبارزه برای آزادی ایران !

همایون نادری فر
۳۰ دسامبر ۲۰۱۶
یک جای دور از میهن

۱ نظر: